Menu

A+ A A-

Firma ROLCHEM - powstała w 1997 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Nasza siedziba mieści się w Pile, która jest położona przy trasie Kalisz-Września. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą zniczy oraz wkładów zniczowych.

Producent zniczy Rolchem od samego początku działalności bardzo duży nacisk kładzie na jakość wyrobu. Znicze przez nas produkowane są najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki stosowaniu surowców wysokiej jakości oraz wprowadzaniu nowoczesnych innowacji w technologii. Jako producent zniczy ciągle pracujemy nad estetyką i ulepszeniem naszych kolejnych wyrobów. Gwarantuje to Państwu nasza kadra pracownicza, której człon stanowią młodzi, kreatywni ludzie, którzy dzięki swym umiejętnościom i wiedzy, prowadzą do dynamicznego rozwoju firmy.

Producent zniczy Rolchem oferuje bogaty asortyment wyrobów (w tym znicze i wkłady zniczowe), który zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorcy detalicznego jak i hurtowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z państwa strony. Zapewniamy profesjonalną obsługę, gwarantujemy bardzo dobrej jakości znicze oraz terminowe dostawy i konkurencyjne ceny. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy dystrybutorów naszych wyrobów na terenie całego kraju. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź kontakt osobisty w siedzibie firmy.

 

 

PRODUCENT ZNICZY PIŁA

ROLCHEM Sp. z o.o. Sp. K.

Piła 24, 63-313 Chocz,
woj. wielkopolskie
Polska

Login or Register